Kilka lat temu skrótowiec FOMO (fear of missing out) opisujący nerwową potrzebę zerkania co chwilę na smartfon królował w mediach. Wielu z nas identyfikowało się z tym lękiem, karcąc się w duchu za zmarnowany czas przed ekr
Według badań Komisji Europejskiej kierowcy, którzy wykorzystują wskazówki Eco Drivingu cieszą się oszczędnościami rzędu 25-30%. Rocznie badany kierowca zaoszczędził ponad 1500 złotych. Poznań uczy swoich kiero
Jak mądrze zaplanować zakupy?Jak wynika z raportu „Konsumenci a gospodarka obiegu zamkniętego”, kupujemy dużo za dużo, nie licząc się z ekologicznymi skutkami naszych decyzji. Aż 38% badanych przyznało, że kupuje więcej
INFORMACJA PRASOWAWarszawa, 20 lutego 2020 r. Czas na prawdęFakty i mity dotyczące elektromobilności Choć trend elektromobilności nie zagościł jeszcze na dobre na polskich drogach, to wokół samej tematyki pojawiło się j
W nowoczesnych domach stawiamy na ekologię. Polacy coraz chętniej instalują pompy ciepła i panele fotowoltaicznePolacy stawiają na pompy ciepła i panele fotowoltaiczne. To najpopularniejsze urządzenia służące do pozyskiwania
Warszawa, 06.03.2019Elimen E-RX1: pierwszy polski samochód elektryczny do rallycrossuMarka Elimen, która niedawno zadebiutowała na rynku z ultralekkim samochodem ciężarowym E-VN1, stawia przed sobą kolejne wyzwanie – elektry
Informacja prasowaWarszawa, 2 września 2019 r.Sekrety ziemniaków – co kryje się tuż pod skórką?Ziemniaki, uważane przez wielu za tuczące, są źródłem cennych witamin i składników odżywczych, m.in. witaminy C, potasu
Nestlé Polska S.A. promuje wśród pracowników 6 dobrych zasad. Projekt jest elementem globalnej strategii Nestlé Safety, Health & Environment (SHE), która zakłada prowadzenie działalności z zachowaniem najwyższych standard
Za nami kolejna edycja Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska Poleko w Poznaniu. Tegoroczne Targi minęły pod znakiem rekordowej liczby odwiedzających i rozmów o efektywnym wykorzystaniu zasobów.Poleko to
Już wkrótce Dzień Ziemi. Z tej okazji Park Handlowy Bielany wspólnie z Fundacją Rosa i AG Eko organizują zbiórkę zużytego sprzętu RTV i AGD. To świetna okazja, by łatwo i legalnie pozbyć się elektrośmie