17 października 2019 r.Nowy spin-off z UW: szkodliwy chrom można wyeliminować bez szkody dla efektów wizualnychNa Uniwersytecie Warszawskim powstała spółkaspin-off o nazwie Inelco, która specjalizuje się w produkcji innowacy
Uwolnij wannę na święta!Nadchodzą święta, a w większości polskich domów zaczynają się przygotowania do wigilijnej wieczerzy. Jednym z nieodłącznych elementów tradycyjnej Wigilii Bożego Narodzenia jest
Jako pierwsza w Polsce, firma Nespresso umożliwia swoim klientom wygodny sposób zbierania zużytych kapsułek po kawie, które następnie poddawane są recyklingowi.Warszawa, październik 2012 r. ? firma Nestlé Nespresso SA, pionie
W Zespole Elektrociepłowni Bielsko-Biała, należącym do TAURON Wytwarzanie, zakończyła się budowa opalanego węglem kamiennym bloku ciepłowniczego o mocy 50 MWe i 106 MWt z akumulatorem ciepła (blok kogeneracyjny, wybudowany
ENERGA-Operator zamknęła rekordowy pod względem nakładów inwestycyjnych rok 2011 pełną realizacją zaplanowanych przedsięwzięć. W 2012 roku spółka podniesie tempo rozwoju i modernizacji sieci, inwestując rekord
Zarówno ilość jak i różnorodność grzybów unoszących się w powietrzu jest znacznie większa niż dotychczas sądzono – jak wskazują wyniki nowych badań niemieckich, które zostały opublikowane w Proceedings of the Nat
Według badań Komisji Europejskiej kierowcy, którzy wykorzystują wskazówki Eco Drivingu cieszą się oszczędnościami rzędu 25-30%. Rocznie badany kierowca zaoszczędził ponad 1500 złotych. Poznań uczy swoich kiero
W dniach 17-18 października br. w warszawskim Centrum EXPO XXI odbędzie się druga edycja jednego z największych i najważniejszych wydarzeń na polskim rynku, dotyczących energii odnawialnej. RENEXPO? Poland to wydarzenie skierowa
TAURON Dystrybucja podpisał list intencyjny z amerykańską firmą Altairnano. Dokument dotyczy współpracy w obszarze stacjonarnych systemów magazynowania energii oraz systemów stabilizacji mocy opartych o baterie litowo-tytanowe.
11 maja 2012 Nestlé Polska S.A. po raz kolejny weźmie udział w akcji „Dzień Bez Śmiecenia”, zainicjowanej przez organizację odzysku Rekopol. Hasło tegorocznej edycji brzmi: „Trafiłem do Recyklingu!&rdquo